Pořizovač výkazů

     
Úvod Informace Podmínky použití O pořizovači
PŘIHLÁSIT

Postup pořizování výkazů

U každého výkazu nejprve vyplňte hodnoty, které jsou pro Vás relevantní. Pořizovač se pak postará o správné vytvoření XML. To znamená, že pokud nevyplníte pole, které je povinné, tak pořizovač automaticky doplní implicitní hodnotu - ve většině případech hodnotu 0.00. Naopak, pokud pole povinné není a vy ho necháte prázdné, pořizovač toto pole do XML nezahrne.

Po skončení vyplňování hodnot výkazu přejděte na první záložku Hlavička a vyplňte povinná pole. Nakonec stiskněte tlačítko Vytvořit XML. Pořizovač vytvoří soubor XML v požadoveném formátu a nabídne odkaz k jeho stažení. Tento odkaz lze použít ihned ke stažení souboru nebo si ho můžete zkopírovat a použítpozději. POZOR!!! Tento odkaz bude aktivní pouze následujících 24 hodin od vytvoření souboru.

Načítání výkazů

Načtení výkazu provedete tlačítkem Načtení výkazu. Objeví se Vám okno, kde vyberete cestu k souboru a kliknete opět na tlačítko Načtení výkazu. Pořizovač zvaliduje Vámi načítané XML a otevře příslušný výkaz s vyplněnými hodnotami.

Tisk výkazů

Tisknout výkazy můžete pomocí tlačítka Tisk výkazu na záložce Hlavička. Po stisku tlačítka se Vám objeví okno s výkazem naformátovaným pro tisk. Pak stačí stránku vytisknout standartně pomocí volby z menu prohlížeče nebo pomocí tlačítka Tisk výkazu v okně tisku.

Inbox

Prohlížení inboxových zpráv je umožněno registrovaným uživatelům po přihlášení do pořizovače. Odkaz naleznete v menu nebo na odkazu zde. Nejdříve zadejte parametry, hlavně časové rozmezí a vaše přihlašovací údaje do inboxu. Po stisku tlačítka Stáhnout zprávy se Vám zprávy zobrazí. Můžete si je postupně po 20 prohlížet nebo stáhnout celý seznam do souboru ve formátu CSV (tlačítko Uložit seznam zpráv v CSV). Detail zprávy zobrazíte kliknutím na odkaz nacházející se ve sloupci Název zprávy.

Přihlášení do pořizovače

Od 10.01.2011 je potřeba být registrovaným uživatelem na www.vykaznictvi.cz, abyste mohli pracovat s výkazy v pořizovači. Registrace je zcela zdarma a můžete jí provést zde. Přihlásit se můžete po klinutí na odkaz Přihlásit v pravém horním rohu stránky.

Důležitá upozornění: Nezapomeňte: